Wysoka jakość półproduktów

Najwyższej klasy produkty, które podane w tradycyjnej formie pachną i smakują tradycją w oparciu o wysokiej klasy odpowiednio dobrane, certyfikowane mięso i przyprawy. Zakłady od wielu lat jako polski producent biorą udział w wielu konkursach zdobywając odpowiednie certyfikaty i nagrody. To co należy podkreślić to uznanie w ostatnim konkursie ,,DOCEŃ POLSKIE” (www.docenpolskie.pl) na którym nasze produkty zostały wytypowane do przyznania znaku promocyjnego ,,Doceń polskie “. Są to takie produkty jak Golonka pieczona z kapustą, krokiety z pieczarkami i serem, pasztet pieczony ze śliwką, karczek pieczony, krokiety z mięsem, kiełbasa wystrzałowa z wędzoka, kiełbasa przebojowa, kiełbasa szlagierowa, polędwica dziedzica, kabanosy WITKA, polędwica dojrzewająca, kiełbasa krakowska sucha extra, frankfurterka surowa wędzona. Wszystkie te produkty oparte o tradycyjny i wysokiej jakości sposób przyrządzenia zostały wyróżnione i docenione przez Loże Ekspertów.

Ważna informacja dla naszych klientów: Większość naszych produktów ma swoje własne oryginalne nazwy, które objęte zostały ochroną urzędu patentowego.

Na koniec chcemy podkreślić, że nasze smaczne, wysokiej klasy i jakości produkty to unikat sam w sobie, który raz poznany staje się przyjacielem Twojej kuchni.

Wiecie co ? po prostu skosztujcie…Zapraszamy